Версія для людей
з вадами зору

У РОКЛ імені Юрія Семенюка поповнили лінійку медичного обладнання

Нещодавно наша лікарня придбала новий відеобронхоскоп. Дане медичне обладнання значно розширює діагностичні можливості та лікування захворювань бронхо-легеневої системи. Відеобронхоскоп має високий рівень роздільної здатності та деталізації, що забезпечує відмінну якість зображення слизової оболонки та патологічних процесів. Присутня функція фото- та відеофіксації, яка, в свою чергу, використовується для детального вивчення рельєфу слизової оболонки, судинного малюнку, конфігурації гирл та шпор бронхів.

З використанням даного відеобронхоскопа забезпечується висока, сучасна якість лікувально-діагностичної бронхоскопії.

В нашій лікарні працює один з найдосвідченіших лікарів-бронхологів Рівненської області - Карпюк Сергій Йосипович, який і надалі буде проводити дослідження на відеобронхоскопі як ведучий фахівець в цій галузі🤍🏥

Також маємо відтепер нову відеоендоскопічну стійку, до якої входить відеогастроскоп та відеоколоноскоп. Це забезпечує майже повний спектр надання допомоги нашим пацієнтам при огляді стравоходу шлунку та дванадцятипалої кишки, для огляду усіх відділів товстої кишки. Завдяки даному обладнанню можна діагностувати виразку шлунку, рак органів травної системи та проводити низку операцій без зовнішніх розрізів.

Розвиваємося та вдосконалюємося заради надання якісних медичних послуг жителям міста й області🙌

#РОКЛ #новиниРОКЛ