Версія для людей
з вадами зору

Лікар-офтальмолог Амбулаторно-поліклінічного відділення

Скажіть, хто такий офтальмолог?

Офтальмолог – це лікар, який діагностує, лікує захворювання очей, займається корекцією при близорукості, далекозорості, астигматизмі, а також надає поради щодо збереження зору, профілактики травм ока.

 

Коли варто звернутися до офтальмолога?

Тоді, коли є скарги на зниження зору, больові відчуття в ділянці ока, викривлення предметів, двоїння, почервоніння, сльозотечу, зміну кольору ока, зміну форми і розміру зіниці, порушення рухів ока, повік, травми ока, дефекти (звуження, випадіння) в полі зору.

 

Чи любите Ви свою роботу? Чому?

Дуже люблю свою роботу. Щодня це задачі з багатьма невідомими: чим складніші, тим цікавіші. Все починається з нашого відділення і роль лікаря, котрий правильно і вчасно поставив діагноз, правильно і вчасно призначив лікування, насправді, дуже важлива. Саме це вирішує долю пацієнта.

 

Кого зі своїх колег Ви порекомендуєте і чому?

Взагалі Амбулаторно-поліклінічне відділення обласної лікарні – це можливість для пацієнта в короткий термін отримати кваліфіковану консультацію, обстеження і лікування.

Найперше рекомендую своїх колег. У нас дуже кваліфіковані офтальмологи. Завідувач Центру мікрохірургії ока Павлів Р.О. започаткував нову еру в нашому закладі – вітреоретинальної хірургії. Вітошко С.С., Поліщук І.В. хороші діагности і лікарі, Грибовська І.В., Назарук О.А., Вельська І.І. – офтальмохірурги.

 

Що таке Рівненська обласна клінічна лікарня імені Юрія Семенюка сьогодні?

Рівненська обласна клінічна лікарня імені Юрія Семенюка сьогодні – це високо кваліфіковані фахівці, доброзичливе і відповідальне ставлення до пацієнтів, розвиток нових технологій в обстеженні та лікуванні пацієнтів, згуртований колектив=команда!

 

Про що Ви мрієте?

Я мрію про про Перемогу! Це нагода жити і розвиватись у вільній Україні! Мрію про сучасне оснащення офтальмологічного кабінету, що розширить можливості в діагностиці та лікуванні, підвищить рейтинг нашого закладу і допоможе отримувати ще більше задоволення від роботи.

 

ЩОДНЯ лікар-офтальмолог Амбулаторно-поліклінічного відділення:

  • приймає 20 пацієнтів з різноманітною патологією очей, повік, орбіти;
  • здійснює взаємодії-консультації з колегами-лікарями інших спеціальностей – неврологом, кардіологом, отоларингологом, нейрохірургом, онкологом;
  • призначає додаткові обстеження – МРТ, КТ, оптичну когерентну томографію, рентгенологічні обстеження, клінічні аналізи крові тощо;
  • веде необхідну медичну документацію.

 

Підписуйтеся на наші офіційні пабліки у соціальних мережах:

️FACEBOOK: https://www.facebook.com/rokl.rv.ua

️TELEGRAM: https://t.me/rokl_rv

️INSTAGRAM: https://www.instagram.com/rokl.rv.ua/?igshid=YmMyMTA2M2Y=

️YOUTUBE: https://www.youtube.com/channel/UCnTLIORSmrJFTwnvb4P_m2g

Щоб отримати індивідуальну консультацію, зробіть попередній запис на прийом через контакт-центр:

+38 050 2000 891

+38 096 2000 891

Або заповніть коротку форму на нашому сайті https://rokl.rv.ua/

 

#РОКЛ #спецпроектРОКЛ

#будніРОКЛ #ОксанаКурилюк