Версія для людей
з вадами зору

Контактна інформація

Гастроентерологічний центр Рівненської обласної клінічної лікарні був створений на базі гастроентерологічного відділення у лютому 2007го року на 35 ліжок і став
першим та єдиним в Україні серед аналогічних центрів, що був оснащений найсучаснішим лікувально-діагностичним обладнанням експертного класу: відеоендоскопічна діагностична система Fujinon (відеогастроскоп, відеоколоноскоп, процесор, DVD-рекордер, відсмоктувач, електродні відеоендоскопи, освітлювач EVE), електрохірургічний блок OLIMPUS, фібродуоденоскоп OLIMPUS з освітлювачем, фіброколоноскоп OLIMPUS, комплект гастроскоп з освітлювачем Fujinon, комп’ютерна система аналізу внутрішньопорожнинної рН (ацидограф), установка для дезінфекції ендоскопів НЕРПА, електрохірургічний блок, водоструйний хірургічний модуль, блок аргоно-плазмової коагуляції, репроцесор ультразвуковий для ендоскопічних інструментів, репроцесор ендоскопів автоматичний.

Очолює центр лікар-гастроентеролог вищої категорії Олійник І. М.

В центрі працюють лікар-ендоскопіст вищої категорії, кандидат медичних наук, Лазарчук В. М., лікарі-гастроентерологи вищої категорії Горська О. О., Ковтунович І. Г., Ничик О. М., а також 10 медичних сестер вищої категорії та 10 молодших медпрацівників.

Основним завданням гастроентерологічного центру є забезпечення населення області високоспеціалізованою кваліфікованою консультативно-діагностичною та лікувальною допомогою, відповідно до сучасних вимог надання медичної допомоги при гастроентерологічних захворюваннях.

В гастроентерологічному центрі КП РОКЛ ім.Ю. Семенюка щорічно надається допомога більш ніж 1 200 пацієнтам з наступними захворюваннями органів травлення: гастроезофагіальна рефлюксна хвороба ІІІ ступеня, пептична виразка шлунку та дванадцятипалої кишки, цироз печінки та хронічний гепатит різної етіології (вірусні, аутоімунні, токсичні,
медикаментозно-індуковані, спадкові), хронічний холецистит, хронічний панкреатит, захворювання кишечника (хвороба Крона, неспецифічний виразковий коліт, псевдомембранозний коліт та інші), пострезекційні синдроми середнього та важкого ступеня.

Стан матеріально-технічного забезпечення Рівненської обласної клінічної лікарні та гастроентерологічного центру дозволяє проводити обстеження пацієнтів з патологією органів травлення на рівні сучасних досягнень медичної науки. 

Лікарі відділення в процесі діагностичного пошуку використовують відеоендоскопію з високою роздільною здатністю із збільшенням, вузькоспектральну ендоскопію та віртуальну хромоендоскопію, ультразвукові методи дослідження з використанням обладнання експертного класу, рентгенфункціональну діагностику, внутрішньопорожнинну pH-метрію, КТ та МРТ органів черевної порожнини з підсиленням, імунологічні методи діагностики. Співпраця з хірургічними відділеннями лікарні дозволяє проводити пацієнтам черезшкірну пункційну біопсію печінки та діагностичну лапароскопію черевної порожнини.

Відгуки