Версія для людей
з вадами зору

Контактна інформація

Центр мікрохірургії вуха та сурдоневрології — 35 ліжок, з яких 9 — сурдоневрологічні. 

Висококваліфікований персонал, сучасне медичне оснащення, запровадження новітніх методик, діагностування і лікування — основні засади, завдяки яким центр забезпечує якісну допомогу та соціальну реабілітацію хворих із запальними процесами ЛОР-органів, вродженою та набутою патологією вуха, гнійними та гіперпластичними процесами носа та додаткових пазух, доброякісними та злоякісними пухлинами ЛОР-органів, склеромою дихальних шляхів та ін. 

На базі центру здійснюються сануючи операції при захворюваннях вуха та додаткових пазух носа у пацієнтів з внутрішньоорбітальними та внутрішньочерепними ускладненнями. 

У відділенні проводяться пластичні операції на носі та вусі. При наявності у пацієнта деформації носа та носової перегородки є можливість одночасної корекції цих станів. Відновлення носового дихання та корекція зовнішнього носа, ринопластика, септопластика будуть фахово виконані в нашому центрі. 

Впроваджено та виконуються органозберігаючі операції при злоякісних утвореннях гортані (хордектомія, половинна резекція гортані, ларингектомія) за участю керівника відділення онкопатології ЛОР — органів Київського науково-дослідного інституту отоларингології Паламарчука В. В., співпраця з яким триває вже багато років. 

Заради опанування новітніх передових технологій ми тісно співпрацюємо з ведучими спеціалістами країни в отоларингології. 

У нас налагоджена тісна співпраця з професором, зав.кафедрою оториноларингології, офтальмології і нейрохірургії Яшаном О. І. 

На базі центру лікуються пацієнти з склеромою, рідкісним захворюванням у світі, але ендемічним для Рівненської області. 

Лише в нашому відділенні проводиться бужування носової порожнини з формуванням носових ходів та відновленням прохідності хоан бужами Шреттера та бужування трахеї з видаленням склеромних інфільтратів жорстким бронхоскопом Брюнінгса. 

Фахівці центру стоять на варті охорони здоров’я наших пацієнтів, вони щодня надають планову та ургентну медичну допомогу не тільки мешканцям Рівненщини, а й інших областей.  

Відгуки