Версія для людей
з вадами зору

Контактна інформація

Центр мікрохірургії вуха та сурдоневрології — 30 ліжок, з яких 5 — сурдоневрологічні.

Висококваліфікований персонал, сучасне медичне оснащення, запровадження новітніх методик, діагностування і лікування — основні засади, завдяки яким центр забезпечує якісну допомогу та соціальну реабілітацію хворих із запальними процесами ЛОР-органів, вродженою та набутою патологією вуха, гнійними та гіперпластичними процесами носа та додаткових пазух, доброякісними та злоякісними пухлинами ЛОР-органів, склеромою дихальних шляхів та ін. 

Це єдине відділення в області, де надається допомога пацієнтам із рідкісним ендемічним захворюванням «Склерома верхніх дихальних шляхів».

Лише на базі нашого відділення проводиться бужування трахеї жорстким бронхоскопом Брюнінгса - для відновлення прохідності трахеї та покращення дихання пацієнта.

Ми єдині на Західній Україні, до складу якого входять сурдоневрологічні ліжка, тому надається високоякісна кваліфікована допомога пацієнтам з вестибулярними розладами (головокружінням , вушним шумом) та хворобою Меньєра, як лікарями отоларингологами так і неврологами, які працюють на базі даного відділення.

У нас проводиться консультація, діагностика (верифікація) та лікування усіх доброякісних та злоякісних новоутворень голови та шиї. При встановленні злоякісного процесу для подальшого хірургічного лікування на сьогоднішній день немає потреби переводитися в інший медичний заклад, хірургічне лікування відбувається одразу в нашому відділенні, а в при необхідності і курси хіміотерапії.

На базі центру здійснюються сануючи операції при захворюваннях вуха та додаткових пазух носа у пацієнтів з внутрішньоорбітальними та внутрішньочерепними ускладненнями. 

У відділенні проводяться пластичні операції на носі та вусі. При наявності у пацієнта деформації носа та носової перегородки є можливість одночасної корекції цих станів. Відновлення носового дихання та корекція зовнішнього носа, ринопластика, септопластика будуть фахово виконані в нашому центрі. 


Лікарі відділення тісно співпрацюють з провідними фахівцями в отоларингології, важким пацієнтам гарантовано консультація провідних спеціалістів та є можливість пройти курс лікування в КНДІ отоларингології ім. О.С.Коломійченка (м. Київ) за нашим скеруванням.


Фахівці центру 24/7 стоять на варті охорони здоров’я наших пацієнтів, вони щодня надають планову та ургентну медичну допомогу не тільки мешканцям Рівненщини, а й інших областей.

Відгуки