Версія для людей
з вадами зору

Контактна інформація

Згідно Стратегії розвитку національної системи крові України на базі Комунального підприємства «Рівненської обласної клінічної лікарні» Рівненської обласної ради першого квітня 2021 року відділення трасфузіології було перекваліфіковано у лікарняний банк крові.

Завідуючою лікарняним банком крові є Мізинець Наталія Миколаївна, яка закінчила у 2003 році Національний медичний університет ім. О. О. Богомольця, лікар — трансфузіолог.

Колектив середнього та молодшого медперсоналу очолює старша сестра медична Мороз Алла Олександрівна.

Основними завданнями лікарняного банку крові є забезпечення організації надання трансфузіологічної допомоги пацієнтам лікарні. 

Лікарняний банк крові замовляє та отримує з регіональної установи національної системи крові компоненти крові. Проводить контроль за проведенням клінічного трансфузіологічного процесу, а саме за станом пацієнта в динаміці за клініко- лабораторними критеріями, призначенням та обгрунтуванням трансфузій.

Основною складовою в роботі лікарняного банку крові є оцінка клінічної ефективності перелитих компонентів, моніторинг реакцій та подій пов’язаних з трансфузією компонентів крові.

Пацієнтам лікарні переливаються такі компоненти крові, як еритроцити збіднені на лейкоцити у додатковому розчині, еритроцити у додатковому розчині, плазма свіжозаморожена, плазма свіжозаморожена лейкофільтрована та тромбоцити аферезні.