Версія для людей
з вадами зору

Контактна інформація

У 1987 році в Рівному на базі обласної лікарні організовано централізоване паталогоанатомічне відділення, яке очолив Богдан Іванович Богославець. За відділенням були закріплені обидва пологові будинки м. Рівного, дитячі обласна та міська лікарні, обласні диспансери — протитуберкульозний, ендокринологічний, шкірно-венерологічний, психо-неврологічний, спеціалізований диспансер радіаційного захисту населення, а також медичні заклади Рівненського, Острозького, Гощанського, Корецького, Березнівського, Млинівського, Володимирецького, Демидівського, Радивилівського районів.

Річний обсяг роботи відділення — понад 80 тисяч патогістологічних досліджень та більше 320 патологоанатомічних розтинів.

Сьогодні у відділенні працюють 6 лікарів-патанатомів, 13 лаборантів-гістологів. З кожним роком зростають обсяги досліджень.

За час існування відділення його лікарі внесли певний науковий доробок: у спеціалізованих медичних виданнях опубліковано 54 наукові статті.

Колектив централізованого патологоанатомічного відділення з патогістологічною лабораторією та моргом постійно підвищує рівень гістологічних досліджень, виявляючи ранні
стадії захворювання, виявлення причин смерті хворих для попередження можливих подібних ситуацій у майбутньому, готовить матеріали для патологоанатомічних конференцій.