Версія для людей
з вадами зору

Контактна інформація

Рентгенологічне відділення створене на базі Рівненської обласної лікарні у 1963 році після переведення її на теперішнє місце розташування по вул. Київській, 78-г. 

Завідувач відділенням Поручикова Тетяна Вячеславівна. 
На даний час число фахівців, які працюють у відділенні налічує 35, з них 9 лікарів-рентгенологів, восьмеро з яких мають вищу кваліфікаційну категорію, 14 рентгенолаборантів, одинадцятьом з яких присвоєна вища кваліфікаційна категорія за спеціальністю «рентгенологія», 2 інженери, 1 технік-дозиметрист, молодші медичні сестри.

Відділення налічує сім рентгенівських кабінетів, оснащене сучасною апаратурою: магнітно-резонансним томографом «Signa MRI — 1.5T», комп’ютерним томографом Aquilion Prime SP 160 зрізовий TSX-303B/1C, рентгендіагностичним комплексом MOVIPLAN, рентгендіагностичним комплексом «CLINOMAT ІІІ», рентгендіагностичними комплексами «РУМ 20-М» з «ПРЗ» оснащеними системами цифрової радіографії на основі фотостимульованих люмінофорів Vita CR SYSTEM, рентгентерапевтичним апаратом «РУМ-17», пересувними
рентгенапаратами.

У відділенні використовуються основні та спеціальні діагностичні методики рентгенологічного та магнітно-резонансно томографічного обстеження.

В 2003році у відділенні був інстальований Магнітно-резонансний томограф «Signa MRI — 1.5T», виробництва фірми «General Electric Medical Systems».

Це високопольний надпровідний магніт, програмне забезпечення якого дозволяє вирішувати різноманітні складні діагностичні задачі; діагностувати патологію різних органів та систем, а саме головного мозку, спинного мозку, хребта, середостіння, органів черевної порожнини, малого тазу, ендокринної системи, великих суглобів,
 патологію інтракраніальної, екстракраніальної судинної системи.

В ренгтенотерапевтичному кабінеті проводиться глибока рентгенотерапія для лікування гематологічних пацієнтів.

В лютому 2021 року в оновленому відділенні екстренної медичної допомоги розміщений комп’ютерний томограф Aquilion Prime SP 160 зрізовий TSX-303B/1C, який розрахований на проведення досліджень всього тіла дітей та дорослих (судин, дихальної, центральної нервової системи, голови та шиї, хребта, кістково-суглобової системи, м’яких тканин, органів грудної, черевної по-рожнин та заочеревинного простору, малого тазу). Система втілює в собі останні технологічні розробки для швидкого, безшумного, вільного від вібрації сканування, отримання зображень високої якості та високої розподільчої здатності.

Також у відділенні екстренної медичної допомоги у червні 2021року розміщений сучасний цифровий стаціонарний рентгендіагностичний комплекс MOVIPLAN на два робочих місця, який призначений для досліджень в режимі рентгенографії всього тіла дорослих пацієнтів та дітей.